Hakkımızda

Vefa Huzurevi ve yaşlı Bakım merkezi 2019 yılında Torbalı / İZMİR ‘ de huzur dolu bir ortamda kurulmuştur.

Konuklarına şehir gürültüsünden uzak, sakin bir tatil beldesi huzuru sağlamaktadır.
Bakım Merkezimiz, 31 Huzurevi yatağı ile butik bir yaşlı yaşam alanıdır.
Merkezimiz şehir merkezine, hastaneye, eczaneye, parklara ve etkinlik alanlarına yakındır. Talep halinde konuklarımızı özel servisimiz ile ihtiyaçlarını karşılamak üzere götürmekteyiz.

Konuklarımızın kolayca adapte olması amacıyla merkezimiz ev sıcaklığı ve konforu ile tefriş edilmiştir ancak yaşlının ihtiyacına göre gerektiğinde bir hastane konforunda bakımın devamı sağlanmaktadır. Yaşlı yaşam Merkezimizde çalışanlar ve konuklar arasındaki uyum, sinerji ve huzur ortamı çok önemlidir.

Diğer huzur evlerinden farkımız; Kişiye özel bakım ve yaklaşımımızdır. Konuklarımızı merkezimize kabul etmeden önce uzmanlarımız tarafından ücretsiz tanılanması yapılmakta ve tanılama sonrası sağlık ekibimiz ile bireye özel bakım planı oluşturulmaktadır. Bakım planı doğrultusunda kişiye özel Bakım hizmeti verilir.

Konuklarımızın yaşamına değer katmak ve onları tekrar “Sevgiyle Yaşama Bağlamak” ilkemizdir.

Değerlerimiz

  • Müşteri Memnuniyeti; Hizmet kalitesini sürekli arttırarak müşteri beklentilerinin üzerine çıkmayı hedefleyen Özel VEFA Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi hizmet alan kişilerin memnuniyetini sistemli olarak izlemekte ve elde edilen sonuçları, sunulan hizmetleri geliştirmekte kullanmaktadır.
  • Çalışan memnuniyeti; Mutlu ve güler yüzlü ve kuruma bağlı çalışanlar; mutlu ve memnun müşteriler sağlamanın en önemli önceliğidir. Kaliteli bir hizmet ancak kaliteli, eğitimli ve deneyimli elemanlar ile sağlanır inancıyla hareket ederiz.
  • Sevgi, Saygı ve Huzurlu ortam; Özel VEFA Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi’nde hem hizmet alanlar, hem hizmet verenler sevgi, Saygı ve Huzur ortamında hizmet alır ve hizmet verirler. Kendimize nasıl davranılmasını istiyorsak, karşımızdaki kişiye öyle davranırız.
  • Yaşam Koçluğu – Yol arkadaşlığı; Hayat uzun bir yolculuktur. Kişi bu yolculuk içinde gelişir, olgunlaşır, hayaller kurar, hedeflerine ulaşmaya çalışır. Yaşlıların çoğunluğu hayal kurmayı ve hedefleri gençlere bıraktıkları için; köşesine çekilmiş, hayat ile bağlarını koparmış ve korkarak ölümü beklemektedir. Bizim amacımız konuklarımızın nefes aldıkları sürece yaşam içinde hala yapabilecek işleri olduğunu hatırlatarak, yeteneklerini ve becerilerini ortaya koymalarını sağlayarak, kendileri için en sağlıklı ve en mutlu eden şeyleri bulmalarını teşvik ederek onları “Sevgiyle Yaşama Bağlarız”. Hayatlarının sonuna kadar onlara yol arkadaşlığı yaparız.
  • Etik İlkelere ve Güvene dayalı çalışmak; tüm ilişkilerimizde Ahlaki kurallara uygun hareket eder, kişiler arası iletişimimizde saygılı, dürüst, iyi niyet ve anlayışlı davranırız. “İnsana Saygı” bilinciyle hareket ederiz.
  • İnovasyon (yenilenme) ve sürekli gelişim; Yaşlı Bakımına Farklı bakış açısı ve hizmet anlayışıyla yaklaşırız, Hizmetlerimizi sürekli geliştirmeye çalışırız. Müşteri memnuniyeti yaratacak yenilikçi fikirler üretir ve bunları uygulamaya yansıtırız.

Sosyal Sorumluluk; Bir bütünün parçaları olduğumuz bilinciyle bu dünyanın bize sunduğu tüm kaynakları kullanırken duyarlı ve özenli davranmayı dünyaya, çevreye, insanlığa gelecek kuşaklara ve kendimize duyduğumuz sevgi ve saygının bir yansıması olarak görürüz. Deniz Park Yaşlı Yaşam merkezi olarak; Koruyucu Sağlık, kültür, sanat ve eğitim alanlarında toplumun gelişimine katkıda bulunmaya özen gösteririz.

Konuşma Başlat
Hızlı Dönüş İçin Tıklayın
Merhabalar efendim,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?